Personali valdkonna teenused

Meie saame Teil aidata aega võita,pakkudes erinevaid personalivaldkonna  lahendusi.

  • VÄRBAMINE

Soovite leida tunnustatud spetsialisti, inspireerivat juhti või puuduvad Teie ettevõttel abikäed, kes hoolitseksid igapäevaste protsesside eest? JESolutions  aitab Teil jõuda  soovitud tulemuseni ja Teie saate keskenduda oma põhieesmärkidele ja tegevustele.

Värbamisel peame väga oluliseks lisaks oskuste ja kogemuste hindamisele ka kliendi organisatsioonikultuurining lähtume värbamisel eelkõige sellest, et leitava inimese väärtushinnangud ja hoiakud haakuksid olemasoleva meeskonna ja ettevõtte väärtustega.

  • KOOLITUSTE KORRALDAMINE JA KOORDINEERIMINE

Koolituste korraldamise teenuse sisseostmine aitab firmadel keskenduda oma põhitegevusele. Selgitame koolituse vajaduse, leiame sobiva koolitaja ja koha olgu väljas või sees. Meil on suurepärane kontaktvõrgustik, kuhu kuuluvad koolituste korraldamise kohad ja head koostööpartnerid tagamaks kompleksteenuse veatu kulgemise.

Teeme koostöö  paindlikult  ning kohaldume vastavalt kliendi vajadustele: klient võib alati valida, kas anda meie hoolde kogu koolitusprotsess või teatud etapid.

  • CV ja INTERVJUU KOOLITUS

CV koostamine/ülevaatamine –  CV on Teie visiitkaart ettevõttesse ja oluline edutegur, mis määrab Teie võimaluse ettevõttesse soovitud positsioonile edukalt kandideerida. Meie aitame Teil teha CV meeldejäävaks.

Tööintervjuu individuaalkoolitus – CV-st järgmine oluline edutegur, mis on vajalik edukal kandideerimisel, on käitumine tööintervjuul.  Professionaalne värbaja aitab Teil CV ja töökuulutuse põhjal intervjuuks ette valmistuda läbi intervjuu simulatsiooni. Värbaja analüüsib simulatsiooni tulemusi ja annab vajalikke näpunäiteid. Koolituse kestvus 1 tund.

Isiksuse ja tööalaste huvide arendusvestlus– tööalane areng on meile kõigile oluline ja meil kõigil on ette tulnud hetki, kus me ei tea, kuhu edasi liikuda või mis sorti töö mulle üldse sobida võiks. Vestluse käigus selgitame välja suunad kuhu edasi pürgida ja koostame konkreetse tähtaaegadega tegevuskava.