Blog

Igaüks tahab sõita Teiega limusiinis, see mida Te tegelikult vajate on võimalus, et keegi sõidaks koos Teiega bussis, kui limusiin laguneb“

 „Oprah Winfrey

Tere tulemast  JESolutionsi kodulehele!

Keskkond, kus me elame ja töötame, on pidevas ja kiires muutuses. Muutustega toimetulekuks on tarvis teinekord kiireid lahendusi ja  paindlikkust. JESolutions  on vahepealse juhtimise teenuse osutaja ja partner  ettevõtetele Eestis, Baltikumis ja Põhjamaades. Oma valdkonna spetsialistidena soovime ettevõttele siinkohal tuge pakkuda. Olulise eelisena saavad ettevõtted  tänu vahepealse juhtimisteenuse kasutamisele hoida kokku aega ja jätkata põhitegevust häireteta ja  kiiresti kuni olukorrale püsiva lahenduse leidmiseni.

JESolutions on usaldusväärne partner  ettevõtetele, kes vajavad kiiret lahendust või muutust juhtimisprotsessides, personalivaldkonna probleemide lahendamisel, tootmisjuhtimisel , kvaliteedijuhtimissüsteemide loomisel. Olukorras, kus ettevõttel on kiiresti vaja värsket jõudu nt. strateegia muutmisel, ettevõtte ümberstruktureerimisel, juhi ootamatul lahkumisel ( haigus, pikaajaline puhkus , juhi vahetus vms.) Lisaks pakume coachingut ehk arenguteemaliste vestluste läbiviimist.

Lahendus leidub alati !